O nás

6 Důvodů proč pracovat s námi

1

Osobní přístup

Vaše přízeň je pro nás velmi důležitá. Nemusíte mít obavu, že vaše loď ve velkém moři dalších klientů nebude vidět. Vždy tu pro vás bude k dispozici zkušený člověk a nikoli pouze začínající asistent. Proto u nás máte jistotu 100% péče.

2

Rozumíme businessu

Jsme podnikatelé jako vy. Řídíme firmu, zajímají nás náklady a výdaje. To promítáme i do spolupráce s vámi. Vždy upřednostňujeme funkční řešení před těmi, která pouze hezky vypadají.
3

Zkušenosti

Máme mnohaleté zkušenosti s vysoce odbornou prací pro velké klienty. Naše praxí prověřené znalosti nabízíme i vám.
4

Ambice

Naším záměrem není vybudovat průměrnou společnost, ale stát se těmi nejlepšími. Toho dosáhneme pouze díky spokojenosti našich klientů.

5

Networking

Díky dlouholetému propojení s významnými hráči máme velký přehled o trhu. Budeme pro vás přínosem i na jiném než „jen“ komunikačním poli.

6

Kontakty

Vynikající kontakty s novináři na osobní i pracovní bázi jsou jedním z pilířů naší práce. Dokážeme předvídat dění v médiích, víme o připravovaných tématech a umíme prosadit sdělení našich klientů.

 

Úspěch každé společnosti závisí hlavně na lidech.

Můžete mít moře talentu a výtečné nápady, ale bez vhodně zvolených osobností kolem vás mnoho nezmůžete. Kompaktní, jako puzzle se doplňující tým je základním stavebním kamenem dokonale fungující firmy. Protože jen dokonale fungující firma může proplout bouřemi příležitostí a hrozeb světa kolem nás a zapíchnout svou vlajku na nejvyšší hoře v kraji, který si zvolila. Taková firma je stromem s věčně zelenými větvemi, kde každé rameno má jasně daný účel a cíl. Dovolte nám stát se jednou z těchto větví a váš strom nikdy neuschne.

Agentura EPIC Public relations je též tvořena lidmi. Jsou to lidé s mnoha zkušenostmi a mladým, otevřeným srdcem. Jsou to lidé, které hledáte. Pokrýváme veškerou paletu služeb, které široký obor public relations zahrnuje. Chcete dát světu na odiv své úspěchy? Potřebujete se vymanit z rudého oceánu konkurence kolem vás? Toužíte po tom, aby vaše značka byla sexy? Přemýšlíte, jak ještě více podpořit svůj business? Cítíte, že komunikační procesy ve vaší firmě potřebují nový háv? Valí se na Vás problémy, které nezvládáte sami vyřešit? Hledáte někoho, kdo bude váš strom opečovávat tak, jako by byl jeho vlastní? Pak pro Vás máme skvělou zprávu – jste na správné adrese!

Jsme experty na korporátní, krizovou a interní komunikaci a media relations. Dokážeme zpracovat webové stránky, zajistit profilaci na sociálních sítích a online marketing. Umíme vytvořit grafiku dle vašich představ či zpracovat interní i externí materiály včetně časopisu. Svěřte nám svou budoucnost a buďte si jisti, že komunikace vaší firmy je ve správných rukách. Nezklameme vás.

Naši klienti jsou z těchto odvětví

Bezpečnost:
Právní služby:
Průmysl:
Finance a Bankovnictví:
Obchodní služby:
Automobilový trh:
Cestovní ruch:
Vzdělávání:
Neziskový sektor:
Reality:
FMCG:
Průzkum trhu:

 

Služby

Náš tým

Naši konzultanti mají mnohaleté zkušenosti s vysoce odbornou prací pro velké klienty. Naše praxí prověřené znalosti nabízíme i vám.

Kontaktujte nás